Чим приваблюють тернополян секонд-хенди?

На тернопільських секонд-хендах в дні завозу товару неабиякий ажіотаж: тут і студентство, і пенсіонери, і навіть доволі вишукані панянки. То за чим приходять тернополяни на секонди?

 У кожному мікрорайоні, не кажучи вже про центр міста, є по декілька таких магазинів. Стрибки валюти, подорожчання продуктів і речей щоденного вжитку неабияк вдарили по кишенях споживачів. Більшість відвідувачів секонд-хендів кажуть, що купувати одяг на ринку чи в магазинах для них занадто дорого.

«Тут же є нормальний одяг, нічим не гірший від базарного, але за меншу ціну, – каже пенсіонерка Людмила. – Для мене є різниця: купити куртку тут за 250 гривень чи на базарі за 700. Ціни ростуть, а пенсії – ні».

Але не лише в ціні справа, переконує студентка з Тернополя Ірина. Дівчина каже, що на секонд-хендах можна знайти одяг високої якості і за помірну ціну.

«Мені байдуже, що ці штани носив хтось переді мною. Я їх виперу, висушу, добре попрасую і будуть, як нові, – каже Ірина. – В мене багато речей з «гуманітарки», і я того не соромлюсь. Головне - навчитися шукати дійсно класні речі, а не скуповувати все підряд».

Ціни в таких магазинах коливаються від 170 до 250 гривень за кілограм в день оновлення товару.

Варто пам’ятати, що, купуючи одяг «з других рук», ми ризикуємо разом з ним придбати і небезпечні для здоров’я речовини, якими обробляють одяг для дезінфекції, і збудники різних захворювань, зокрема грибки.

Маститі покупці кажуть, що підходити до покупки потрібно з розумом: не міряти взуття на босу ногу, не одягати на голе тіло одяг і не купувати білизну. А придбані обновки варто добряче випрати в гарячій воді і попрасувати.

Соломія ШАЛАЙ

Фото авторки

Вибір читачів за тиждень

Відео