![](/uploads/media/db/f7/dbf770de0123c2b6557560871164df7e_orig_thumb.jpg)
Де нерозчищені двори і тротуари у Тернополі: опитування (відео)
Лише одиниці з опитаних розповіли, що на їх вулицях розчистили лід та сніг і посипали слизькі ділянки
![](/uploads/media/f0/02/f002aaea6d3d85595fa17659d019028b_w1920.jpg)
На лід у дворах і тротуарах вже кілька днів скаржаться тернополяни. На слизьких та непосипаних ділянках важко ходити, часто люди падають і травмуються. Яка ситуаціях у їхніх дворах та мікрорайонах, журналісти Терену запитали тернополян.
У міськраді наголошують, за прибирання від снігу і льоду дворів та проїздів відповідають обслуговуючі підприємства і ОСББ. Фото з адресами, де неналежно прибирають, надсилайте на Viber муніципальної інспекції за номером – 067-447-32-78. Винних будуть штрафувати.
Детальніше - на відео:
Читайте також: Тернополяни скаржаться на лід у дворах і на тротуарах: винних будуть штрафувати
Фото, відео Руслана Жирова