Ростислав Фук

Де подивитися фільм «20 днів у Маріуполі» (відео)

На популярних українських стримінгових платформах фільм поки недоступний

Спершу фільм «20 днів у Маріуполі» можна було подивитися лише у кінотеатрах. У більшості кінотеатрів він вийшов з прокату. Але навідатися можна до київського кінотеатру Жовтень, там ще триває показ, пишуть Вікна.

Безкоштовно подивитися фільм можна за цим посиланням на ютубі. Тут стрічку виклали для іноземної аудиторії, а от українські глядачі не зможуть побачити фільм за цим лінком. 

На популярних українських стримінгових платформах фільм поки недоступний. Але можна придбати перегляд тут:

На Amazon

На Apple TV

На Frontline FBS

На Google Play Movies

На Vudu

На Microsoft

В інших країнах подивитися фільм «20 днів у Маріуполі» можна на одному з фестивалів, де буде представлена стрічка. Більше про покази фільму можна дізнатися на сайті самого проєкту.

Нагадаємо, фільм «20 днів у Маріуполі» режисера Мстислава Чернова 11 березня здобув премію «Оскар» як найкращий повнометражний документальний фільм.

Стрічка показала глядачам воєнні злочини росії проти України. Його створили члени знімальної групи інформаційного агентства Associated Press.

Відеооператор, журналіст Мстислав Чернов, фотограф Євген Малолєтка, продюсерка Василіса Степаненко прибули у місто за годину до того, як росія почала бомбардувати Маріуполь. Через два тижні вони стали останніми міжнародними журналістами в оточеному Маріуполі.

За 20 днів у лютому та березні 2022 року їм вдалося задокументувати страшні злочини російських окупантів — бомбардування житлових кварталів, руйнування, жертви серед цивільного населення, копання масових могил тощо. Фільм показує життя звичайних маріупольців під час початку широкомасштабної війни росії проти України.

Відзнятий матеріал вивозився знімальною групою під обстрілами та страхом смерті. Але завдяки їхнім репортажам світ дізнавався правду про цю трагедію та про те, що насправді відбувалося у Маріуполі.

До слова, стрічка отримала не лише Оскар, а й премію BAFTA, а також Sundance, премію Гільдії режисерів Америки.

Відео: Frontline PBS, фото 20 daysinmariupol.com

Вибір читачів за тиждень

Відео