![](/uploads/media/ed/3d/ed3d72411a4a6be8500acbafb90690f2_orig_thumb.jpg)
Депутати Тернопільської райради передали лікарню Козівській громаді
![IMG_7385](/uploads/media/a6/ee/a6ee7e32c0269436ec16a83ae578781c_w640.jpg)
У Тернополі відбулась сесія районної ради. Депутати розглянули понад два десятки питань, які важливі для мешканців громад Тернопільського району.
![IMG_7386](/uploads/media/62/03/6203d3a7308a2a7445d6403cfb398145_w640.jpg)
Ігор Качмарський, уповноважений представник фракції «За майбутнє» у Тернопільській районній раді розповідає, ознайомились з криміногенною ситуацією в районі, про яку проінформував новопризначений керівник Тернопільського райвідділу поліції. Також цікавились народні обранці роботою щодо боротьби з наркоманією та забезпеченням безпеки дорожнього руху.
Проголосували депутати і про зміни до бюджету, щоб подальша робота була ще більш ефективною. Відео Романа Луциків- Ми нагадали також керівнику поліції про ініційоване нашою фракцією питання безпеки дорожнього руху. Облаштування додаткового з'їзду до села Байківці, посилення безпеки на перехресті біля сіл Біла та Чистилів - те, що особливо хвилює водіїв. Під час сесії проголосували за передачу районної лікарні Козівській громаді. Відтепер громада зможе розпоряджатися цим майном для потреб козівчан, - каже Ігор Качмарський, уповноважений представник фракції «За майбутнє» у Тернопільській районній раді.
IMG_7384