Тамара Коблик

Директора товариства на Тернопільщині підозрюють у привласненні 1,5 млн бюджетних коштів

За даними слідства, директор товариства - виконавець робіт з реконструкції очисних споруд, надав до Кременецької міської ради  неправдивий документ про встановлення ним обладнання, якого не було

Очисні_Ланівці

За процесуального керівництва Кременецької окружної прокуратури повідомлено про підозру службовій особі одного з товариств у заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах та видачі завідомо неправдивого офіційного документа (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України). Про це повідомила пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.

За даними слідства, директор товариства - виконавець робіт з реконструкції очисних споруд, надав до Кременецької міської ради  неправдивий документ про встановлення ним обладнання, якого не було.

На підставі вказаного акту товариству зарахований авансовий платіж  на майже 1,5 млн грн бюджетних коштів. Інтересам міської ради завдано шкоди на вищевказану суму.

Триває розслідування, що здійснюють слідчі поліції, за оперативного супроводу співробітників Управління СБУ в Тернопільській області.

Фото з відкритих джерел

 

Вибір читачів за тиждень

Відео