![](/uploads/media/a1/d6/a1d6e09758dca685bc8c1c8a2cf9d68b_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині засудили луганчанку, яка працювала на ворога
Жінка працювала начальницею так званого митного поста «Мілове»
![](/uploads/media/c1/a2/c1a21c5d628dea7e1ea6632366a02e87_w1280.jpg)
За публічного обвинувачення прокурорів Тернопільської обласної прокуратури жительку Луганська визнали винною та засудили до 15 років позбавлення волі за колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України). Також на 15 років її позбавили права обіймати посади в правоохоронних органах України та в органах державної влади з конфіскацією в дохід держави усього належного їй майна. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
Прокурор довів у суді першої та апеляційної інстанцій, що громадянка України у лютому 2022 року добровільно обійняла посаду начальника «митного поста «Мілове» Державного митного комітету ЛНР», пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій у незаконному правоохоронному органі при Старобільській окупаційній адміністрації. На цій посаді жінка працювала на окупантів до 27 квітня 2022 року.
Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі Управління УСБУ в Тернопільській області.
Строк відбування покарання засудженій рахуватиметься з моменту її затримання.
Вирок вступив у законну силу.
Фото з відкритих джерел