![](/uploads/media/4d/dd/4ddd4782550c7bc60fd52ab5bee56c01_orig_thumb.jpg)
До Чорткова після реставрації вже повернули першу пару старовинних дверей (фото)
Оновлені двері вже встановили
![](/uploads/media/20/7d/207d0f69cfe4041e22d7a283c8756f6d_w1920.jpg)
Громадська ініціатива зі збереження архітектурної спадщини «ФранківськЯкийТребаБерегти» та івано-франківська майстерня «ХІТА» вже завершили реставрацію двох старовинних дверей Чортківського центру первинної медико-санітарної допомоги, що на вул. Пігута. Про це повідомили у пресслужбі Чортківської міської ради.
Оновлені двері вже встановили, тож як вони виглядають тепер – можете побачити на світлинах.
Зауважимо, що вищеперелічені об’єкти – це лише перший крок. У Чорткові є чимало старовинних дверей, які збереглись досі та потребують якісної реставрації.
Читайте також: Як у місті на Тернопільщині відновлюють старовинні двері та огорожі
Фото Чортківської міської ради