![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
«До останнього захищав Батьківщину»: у громаді на Тернопільщині поховали 27-річного Героя
Олег Бобко став на захист України ще студентом. Вічна пам’ять
![](/uploads/media/1d/f3/1df38cbbb5b3e4b41d95d66c98e35c95_w1600.jpg)
Із 27-річним командиром, сержантом Олегом Бобко попрощались у Шумській громаді 7 січня. Про це повідомили на сторінці громади у Фейсбуці.
Олег став на захист України ще студентом. З перших днів повномасштабного вторгнення добровольцем повернувся на фронт. 30 грудня загинув від ворожих обстрілів поблизу села Веселе Донецької області, звільняючи рідну землю.
Похорон відбувся у селі Кути. Провести в останню путь прийшли односельці загиблого, жителі громади, представники влади та духовенство. Під супровід оркестру жалобна процесія пройшла вздовж села до місцевого кладовища, де востаннє Герою віддали військові почесті.
У пам’яті близьких Олег Бобко назавжди залишиться відважним патріотом з надзвичайною цілеспрямованістю та силою духу. Вірний присязі, з честю і гідністю виконав свій громадянський та військовий обов’язок – до останнього захищав Батьківщину, – йдеться в повідомленні.
Колектив Терену щиро співчуває рідним, друзям та побратимам Олега Бобко з приводу непоправної втрати. Вічна пам'ять Герою.
Фото Шумської громади