Оксана Мацьопа

До України повернули ще 303 людей з російського полону

Відбувся третій етап обміну «1000 на 1000»

Ще 303 людини повернули до України з російського полону. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.

Третю частину обміну в форматі 1000 на 1000, про який вдалося домовитись у Туреччині, завершено, - зазначив Зеленський

Цього разу серед звільнених воїнів - представники Збройних Сил України, зокрема Військово-морських сил, Повітряних Сил, Десантно-штурмових військ, Сил ТрО, а також Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та Державної спеціальної служби транспорту.

Усі 303 визволених сьогодні оборонців - чоловіки,  представники рядового та сержантського складу.

Визволені Захисники обороняли Україну на Донецькому та Луганському напрямках, на Запоріжжі та Харківщині, у Херсонській, Сумській та Чернігівській областях.

Додому повертаються 70 Оборонців Маріуполя.

Нагадаємо, Україна та Росія домовилися про обмін полоненими 16 травня, після переговорів делегацій обох країн у Стамбулі. 

390 людей повернули до України 23 травня. 

24 травня Україна повернула з російського полону ще 307 людей

Читайте також: До громади на Тернопільщині з полону повернувся воїн Микола Плешко 

Фото з телеграм-сторінки Володимира Зеленського

Вибір читачів за тиждень

Відео