![](/uploads/media/bb/40/bb40a64f95d4a0119afa51a08c32cca3_orig_thumb.jpg)
Добровільно очолила митний пост «ЛНР» – на Тернопільщині судитимуть луганчанку
Підозрюваній загрожує до 15 років позбавлення волі
![суд](/uploads/media/6d/59/6d5910b9fcb6b40ac4b7000f915935bc_orig.jpg)
Прокурори Тернопільської обласної прокуратури в рамках спеціального досудового розслідування скерували до суду обвинувальний акт стосовно жительки Луганська за фактом колабораційної діяльності. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
Розслідуванням встановлено, що громадянка України у лютому-квітні 2022 року пішла на співпрацю з ворогом. Вона добровільно обійняла посаду начальниці «митного поста «Мілове» Державного митного комітету ЛНР», пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій у незаконному правоохоронному органі при Старобільській окупаційній адміністрації.
Досудове розслідування здійснювали слідчі Управління СБУ в Тернопільській області.
Довідково: За вказаний злочин Кримінальним кодексом України передбачене покарання від 12 до 15 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.
![](/uploads/media/33/60/33607b8944076a1869c552f3de606fca_w640.jpg)
Фото Тернопільської обласної прокуратури та з відкритих джерел