Ростислав Фук

Думав, що грав на біржі: житель Тернопільщини втратив понад тисячу доларів через шахрая

Оголошення про торги чоловік знайшов на одному з сайтів

Понад тисячу доларів США втратив житель Тернопільського району через шахрая, який пропонував заробити йому на фондовому ринку. Про це повідомили у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.

Оголошення про торги чоловік знайшов на одному з сайтів. Представник фірми гарантував високий прибуток, за умови вкладення коштів. Шахрай навіть відкрив персональний кабінет, в якому той мав бачити свій дохід та імітував проведення торгів на світових фінансових ринках. Аферист обіцяв ще більше зростання та зрештою привласнив гроші вкладника.

Номер псевдоброкера перестав відповідати і обманутий клієнт звернувся з заявою в поліцію. За фактом шахрайських дій слідчі розпочали досудове розслідування.

Правоохоронці застерігають: не ризикуйте оплачувати рахунки на незнайомих ресурсах, не вірте невідомим про захмарні заробітки, за які потрібно заплатити наперед. Не торгуйте за допомогою сумнівних компаній, це можуть бути сайти-підробки, які є частиною схеми шахрайства, – йдеться в повідомленні.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео