![](/uploads/media/83/4b/834bfc757fdb6c6480776c5yzabbceb2_orig_thumb.jpg)
Двох керівників підприємства на Тернопільщині судитимуть за несплату податків
Керівники ухилились від сплати податків на понад 32 млн грн
![](/uploads/media/20/07/2007205c2b98c87d2f873e9e0c17b234_w960.jpg)
Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо двох директорів підприємства через ухилення від сплати податків на загальну суму понад 32 млн грн (ч. 3 ст. 212, ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 212 КК України). Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
За даними слідства, керівники підприємства мали б сплатити митні збори при ввезенні з-за кордону тютюну, але ухилилися від їх сплати. Надалі, під час тривалих судових процесів про стягнення заборгованості, вони перереєстрували все майно на інший суб’єкт господарювання, а підприємство, яке заборгувала сплату митних зборів, ліквідували. В результаті, до державного бюджету не стягнуто понад 32 мільйони гривень боргу.
Кримінальне провадження стосовно 2 керівників підприємства скерували до суду, а третього оголосили в розшук, оскільки він на даний час перебуває за кордоном та ухиляється від слідства.
Завершено розслідування, що здійснювали слідчі ТУ ДБР, розташованого у м. Львові.
Фото пресслужби Тернопільської обласної прокуратури