
Двох уродженців Тернопільщини відзначили державними нагородами до Дня Конституції України
Державні нагороди стали визнанням вагомого внеску відзначених земляків у розвиток України та служіння українському народові

З нагоди Дня Конституції України Президент України відзначив державними нагородами двох уродженців Тернопільської області. Відповідний указ підписано за значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені під час захисту суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя та сумлінне виконання професійного обов'язку. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської ОВА.
Почесне звання «Заслужений працівник освіти України» присвоєно директорці Заліщицької державної гімназії Олександрі Войчишин.
Орденом «За заслуги» І ступеня (посмертно) нагороджено народного депутата України, уродженця Зборівщини Степана Кубіва.
Державні нагороди стали визнанням вагомого внеску відзначених земляків у розвиток України та служіння українському народові.

Читайте також: Родинам загиблих Героїв із Тернопільщини передали державні нагороди (фото)
Фото Тернопільська ОВА та з відкритих джерел


