![](/uploads/media/04/18/0418316c35f4fd9713911d009c456605_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині авто врізалося в огорожу
Водій потрапив до реанімації
![](/uploads/media/64/e7/64e770f17761b9fd083bdd713d2b03e2_w640.jpg)
До реанімаційного відділення в результаті дорожньо-транспортної пригоди потрапив 49-річний житель Чорткова. Аварія трапилася 6 квітня близько 16:00 на трасі Бучач - Товсте - Язловець. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
На місце пригоди виїжджала слідчо-оперативна група. У ході перевірки стало відомо, що чоловік, керуючи автомобілем марки Land Rover, не впорався із керуванням та допустив наїзд на металеву огорожу.
Потерпілого госпіталізували. На момент автопригоди в салоні автівки було троє пасажирів. Одного з них, 23-річного чоловіка, також доправили до лікарні.
У кермувальника взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю.
Триває слідство.
Фото Національної поліції