![](/uploads/media/02/10/0210b2433315da2077d391fb69d289e2_orig_thumb.jpg)
ДТП, крадіжка авто і великої суми: підлітка з Тернопільщини підозрюють у кількох злочинах
Наразі неповнолітній перебуває в ізоляторі тимчасового тримання та ризикує найближчі вісім років провести за ґратами
![](/uploads/media/3d/ef/3defbbacb75309b9a9yz1d87602c4103_w2560.jpg)
Поліціянти встановили, що юнак приїхав у м. Бершадь з Тернопільської області в гості до дівчини. 31 березня він спочатку викрав автомобіль Іж-2126 з території станції технічного обслуговування. Довго проїхати не вдалось – не впорався з керуванням та в’їхав у гараж. Автомобіль покинув на місці ДТП та втік. Потім вліз на інше подвір’я, де був припаркований автомобіль Skoda. Транспортний засіб був відчинений, а в салоні хлопець побачив рюкзак. Як виявилось, у рюкзаку були 45000 гривень, які родина власника зібрала для поховання родича та інші особисті речі. Частину грошових коштів підліток витратив – придбав скутер.
![](/uploads/media/9d/45/9d4520201e3f074fbb105156ed27f4c7_w960.jpg)
Проведеними слідчо-оперативними заходами та завдяки відео з камер спостереження поліціянти відділу поліції № 1 Гайсинського райуправління встановили особу правопорушника та його місцезнаходження. 15-річного фігуранта затримали на одній з вулиць міста. Також працівники поліції перевірятимуть затриманого на причетність до скоєння аналогічних злочинів.
![](/uploads/media/ca/e8/cae8026ebdd7af61ea31ff7b920fe489_w640.jpg)
Автомобіль, який потрапив у ДТП, поміщений на арештмайданчик. Грошові кошти вилучені частково.
За цими фактами слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) та ч. 2 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом).
Вирішується питання стосовно повідомлення підліткові про підозру у вчиненні злочинів.
Фото Національної поліції