Ростислав Фук

Двоє тернопільських спортсменів вибороли медалі на чемпіонаті України з греко-римської боротьби

У змаганнях взяли участь понад 230 учасників із 20 областей України

Двоє тернопільських спортсменів – Назар Бабінський та Богдан Бендіна здобули бронзові медалі на чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед юніорів у віковій категорії U17. Про це повідомив міський голова Сергій Надал.

У змаганнях взяли участь понад 230 учасників із 20 областей України. Тернопіль представляли 14 спортсменів «КДЮСШ з греко-римської боротьби».

Бронзовими призерами чемпіонату стали Назар Бабінський у ваговій категорії 51 кг та Богдан Бендіна у ваговій категорії 55 кг.

Колектив Терену щиро вітає спортсменів з чудовими результатами, бажаємо міцного здоровʼя та успіхів у майбутніх змаганнях.