![](/uploads/media/b9/ec/b9ecac0503d57d34fd2bd9d4a1fff9de_orig_thumb.jpg)
Біатлоністка з Тернопільщини здобула «золото» на юнацькому чемпіонаті в Естонії
Олександра Меркушина припустилася по одній похибці на перших двох вогневих рубежах, але далі закрила усі десять мішеней
![](/uploads/media/2b/f7/2bf76d38e05332d44cc5688f420ece6d_w960.jpg)
Гімн України пролунав на честь перемоги української біатлоністки Олександри Меркушиної. 19 річна спортсменка з Тернопільщини здобула золото у масстарті-60 на 9 км і принесла нашій збірній першу медаль юнацького чемпіонату світу в естонському місті Отепя. Про це повідомили у пресслужбі Національного олімпійського комітету України.
Олександра припустилася по одній похибці на перших двох вогневих рубежах, але далі закрила усі десять мішеней.
Юна біатлоністка видала феєричне заключне коло і на фініш прийшла першою, випередивши на 1,9 секунди лідерку після заключної стрільби Лола Бюжо з Франції, – йдеться в повідомленні.
До слова, для Меркушиної це третя в кар'єрі медаль юнацької світової першості після двох бронзових нагород (в індивідуальній гонці та змішаній естафеті) у Щучинську-2023.
Колектив Терену щиро вітає Олександру Меркушину з заслуженою перемогою та бажає нових спортивних звершень.
Фото НОК України