Олеся Поліщук

Ексочільник Тернопільщини поділився своїми секретами й цікавим рецептом

Організатор зустрічі М.А. Миколенко (1)

Колишній голова Тернопільської обласної ради Михайло Миколенко зустрівся з першокурсниками хіміко-біологічного факультету Тернопільського педуніверситету та поділився з ними секретами садівництва.

Як розповіли у пресслужбі ТНПУ ім.Володимира Гнатюка, Михайло Архипович є відомим садівником-любителем.

Свого ж часу він очолював управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації (1992-1994 рр., 2005 р.), був головою Тернопільської обласної ради (2006 -2009 рр.).

-          Багато цікавої та корисної інформації про вирощування горіхів на Тернопільщині дізналися студенти і присутні під час зустрічі, - розповіли в університеті.

Крім пана Миколенка зі студентами поспілкувався засновник найбільшого на Західній Україні фундукового саду Мирослав Загорський, голова горіхової асоціації Тернопільщини Ігор Хомко, декан хіміко-біологічного факультету Надія Дробик, начальник відділу рослинництва Департаменту агропромислового розвитку Надія Воскресенська, поет Сергій Ярославович Синюк.

Наприкінці зустрічі, яка відбулася в обласній бібліотеці, гостей пригощали «Вітамінною бомбою» – сумішшю перемелених горіхів, сухофруктів, замороженої малини і меду, за рецептом Михайла Миколенка.

Фото ТНПУ 

Вибір читачів за тиждень

Відео