Ростислав Фук

Експертиза підтвердила, що рештки, знайдені на сміттєзвалищі, належать зниклому 19 років тому юнаку

16-річний Юрій Семенюк у березні 2004 року вийшов з дому і не повернувся. Рідні всі ці роки розшукували юнака. У серпні 2021-го зізнання односельців, які перед зникненням були з хлопцем, шокувало усіх

na osn (Copy) (2)

Майже півтора року тривали судово-медичні та технічні експертизи щодо ідентифікації  та причини смерті невідомого, повідомляють у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.

Нагадаємо, ще у серпні 2021 року на стихійному сміттєзвалищі Підволочиська люди знайшли людські кістки. Проведеними оперативними заходами стало відомо, що кості можуть належати зниклому 16-річному місцевому жителю Юрію Семенюку, який зник у 2004 році.

Увесь цей час брат та мама розшукували хлопця. Проте лише через 17 років товариші зниклого зізналися, що юнак мертвий. Очевидці повідомили, що у ніч зникнення вони їздили на закинуту ферму за кольоровим металом.

Товариш заліз в електрощитову, яка виявилася підключена до мережі, і хлопця вдарило струмом. Він помер на місці події. Друзі злякалися і вирішили поховати тіло самостійно. Вони вивезли знайомого за село і закопали на стихійному сміттєзвалищі, – кажуть поліцейські.

Пошуки решток кісток тривали не один день. Після цього їх направили на дослідження. ДНК-експертиза підтвердила, що кістки належать зниклому хлопцеві. Не виявили фахівці на рештках жодних ушкоджень, які б свідчили про насильницьку смерть.

Читайте також: На Тернопільщині знайшли мертвим юнака, якого розшукували майже тиждень 

Фото з архіву родини Семенюків та Національної поліції Тернопільської області

Вибір читачів за тиждень

Відео