![](/uploads/media/f1/93/f193f1799bf1b041a8fdef688yz412c3_orig_thumb.jpg)
Фальшиві гроші можуть видавати банкомати в Тернополі (фото)
![879808_1_w_590](/uploads/media/12/0c/120c50d9466be1706b895aaf42ec7c77_orig.jpg)
Останнім часом в Україні збільшились випадки видачі фальшивих грошей із банкоматів.
- Щоб не купити фальшивку, потрібно перевіряти купюри. Захисні елементи можна побачити «на око». Так, на банкнотах номіналом 100 і 500 гривень є «віконна» захисна стрічка. На банкноті номіналом 100 гривень вона має темно-сірий колір, 500 гривень – коричневий. Стрічка містить зображення номіналу банкноти і графічного знака гривні. При зміні кута нахилу банкноти змінюється напрямок руху фонового зображення стрічки, - пише видання «Чортків. Онлайн».
Найкраще купляти валюту у пунктах обміну, які відповідають ліцензії Нацбанку. Спеціалісти радять також вимагати чек під час купівлі грошей.
До слова, в Україні зафіксовано понад 200 нелегальних пунктів обміну. Тож тернополяни, будьте обережні та ретельно перевіряйте валюту.
Фото з допису