Орест Сарматський

Фермер вбив підприємця через помідори (Агроновини)

0901 (Copy)

У селі Костянтинівка Вітовського району Миколаївської області місцевий фермер завдав тяжких тілесних ушкоджень підприємцю, від яких останній помер. Конфлікт стався через помідори.

Про це повідомляють novosti-n.org.

Підприємець купив у фермера з Костянтинівки партію вирощених ним помідорів. Після того, як куплені помідори були перероблені на сік, підприємець виявився не задоволений якістю продукції, і поїхав до фермера з'ясовувати стосунки.

В ході сварки фермер завдав удар підприємцю кулаком, від якого останній впав і вдарився головою. Від отриманих травм потерпілий помер.

Фермера затримали співробітники поліції в порядку ст.208 КК України. Проти нього відкрили кримінальне провадження за ст.121 КК України «Нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого».

0902 (Copy)
0902 (Copy)

В Україні можуть припинити виробляти молоко – думка

Якщо влада України не почне захищати внутрішній ринок молочної продукції від демпінгового та дотаційного імпорту, вітчизняні виробники будуть змушені припинити діяльність. Таку думку висловив співвласник холдингу «Молочний альянс» Олександр Деркач, передає latifundist.com.

– На ринку вже не українські виробники конкурують між собою, а голландські з польськими. У першому півріччі в Україні вироблено 25 тис. т сирів, а імпорту завезено 5,8 тис. т. В минулому році він зріс на 37% за рік, в цьому – вже на 55%. Імпортний сир того ж типу коштує на 10-20% дешевше українського. Причина проста. Ціни на молочну сировину в Україні вже перевищують європейські. З початку року вони зросли на 11%. Наш ринок відкритий усім. Його ніхто не думає захищати, – зазначив Олександр Деркач.

За його словами, українські аграрії не можуть конкурувати за ціною з польськими та голландськими колегами в зв'язку з тим, що в цих країнах агровиробники отримують держсубсидії на підтримку тваринництва (20% бюджету ЄС – більш €30 млрд). В цілому дотації в АПК Європи перевищують €100 млрд на рік.

Як стверджує Олександр Деркач, фактично все молоко, яке в Європі надходить на переробку, в тому чи іншому вигляді, дотується державою.

–Вітчизняний виробник платить за сировину на 20% більше. Хтось скаже, а що ж в цьому поганого. Купити дешевий польський сир в магазині. Та ніби й нічого поганого. Правда незабаром наш власник корови, який не зможе конкурувати з польським, заріже її. Він не стане годувати її безкоштовно. Після чого ціни ще зростуть. На молоко, на кефір, на сир. А потім їх витіснить імпорт, – підкреслив він.

Олександр Деркач також вказав, що імпортовані молочні продукти мають великий термін придатності і різного роду добавки, що обумовлено тим, що звичайний термін реалізації (2-3 тижні) завезти не вийде у зв'язку з тривалим транспортуванням.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео