Орест Сарматський

Фермери Тернопільщини мають лише добу, аби встигнути зробити щось дуже важливе

ya-25184 (Copy)

В Україні продовжили терміни збору документів на програму держпідтримки.

Як повідомляє пресслужба Асоціації «Свинарі України», до 15 листопада триває збір документів від підприємств, у тому числі свиногосподарств, на часткове відшкодування вартості будівництва тваринницьких об’єктів.

- Цьогоріч термін введення об’єктів у експлуатацію і збору документів продовжено до 31 жовтня і 15 листопада відповідно. Продовження терміну введення в експлуатацію за зверненням аграрних асоціацій, у тому числі Асоціації «Свинарі України», ініціювало Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Слугувало цьому реформування Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ), у наслідок якої підприємства не могли вчасно зареєструвати дозволи на введення в експлуатацію», – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що у Мінекономіки була створена робоча група у рамках якої розглядалися онлайн-звернення підприємств щодо індивідуальних проблем з оформленням документів.

Таким чином прикладено максимум зусиль, аби можна було вчасно подати усі необхідні документи і стати учасником програми держпідтримки.

Фото з допису

Вибір читачів за тиждень

Відео