![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
ФК «Арсенал» готується до другого кола в чемпіонаті
![123455](/uploads/media/ce/4b/ce4b4a6ae449ac85yz19960e766a5bee_orig.jpg)
Третя команди групи «А» першої обласної ліги – «Арсенал» з Білокриниці (Кременецький район) готується до другого кола чемпіонату області в Ковелі (Волинська область) на базі навчально-тренувального комплектсу «Тайм». Про це повідомляється на сайті Федерації футболу Тернопільської області.
16 липня, команда з Білокриниці проводить перший день навчально-тренувальних зборів.
В команді сталися деякі зміни. Так, нападник Роман Клак до другого кола готується в розташуванні ФК «Копичинці». Однак на перегляді в «Арсеналі» перебувають гравці, які згодом стануть повноцінними футболістами «канонірів». Їхні імена поки тренерський штаб тримає в секреті і обіцяє оприлюднити за кілька днів.
Збір білокриницької команди в Ковелі триватиме до п’ятниці, 20 липня.
На середу, 18 липня, в «Арсенала» заплановано спаринг із чемпіоном Ковельського району – ФК «Наше місто», а на четвер, 19 липня – зі срібним призером районного чемпіонату – ФК «Люблинець».
Фото з допису