Орест Сарматський

Спортсмени з Тернополя програли у гостях

224712-yuzhnenskij-himik-vzyal-revansh-u-ternopolya-video-big (Copy)

Баскетболісти южненського «Хіміка» перемогли вдома команду «Тернопіль» у матчі регулярного чемпіонату – 63:57.

Як повідомляється, господарі взяли реванш у суперника за поразку у першому колі.

- Гра вирізнялася низькою результативністю. Особливо не пішли давні кидки у першій половині у гравців обох команд. Тільки по 7% реалізації за першу половину – 1/13 у господарів та 1/14 у гостей.

Хімік мінімально програв перший тайм. Але в другому зумів переламати перебіг гри за рахунок грамотних дій у захисті. Команди пішли на велику перерву за шестиочкової переваги Хіміка, - йдеться у повідомленні.

У другій половині матчу дещо зросла реалізація далеких кидків. Господарі при цьому за третю чверть забили на один триочковий більше та завершили її з перевагою у 12 очок.

Гості змогли нав'язати боротьбу у заключній 10-хвилинці та скоротити відставання лише до одного бала. Але закінчення матчу залишилося за господарями майданчика.

«Хімік» наступний матч зіграє вдома у неділю проти «Київ-Баскету». Гра відбудеться о 14.00. Тернопіль того ж дня гратиме в Одесі. Початок матчу – о 16:00.