![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
У Тернополі Олександр Вільчинський презентуватиме роман, який зачепить кожного
![242435173_165609019057267_5352740085198404907_n](/uploads/media/f2/c5/f2c58690cbb1e1b2dc15f71966df8fa8_w960.jpg)
У п’ятницю, 24 вересня, NA пошті відбудеться презентація нового роману Олександра Вільчинського «Інші двері».
- Роботу над романом автор почав у шотландському замку під Единбургом і закінчив через п’ять років, хоча дія твору триває лише трохи більше однієї доби. Чому так і чи варто ототожнювати реальних людей і героїв роману, як і події, що відбуваються у творі з тим, що було чи не було насправді, автор розповість під час презентації, – повідомляють організатори.
В романі присутні живі й мертві, давні легенди, чорні археологи й скелети в шафі, коли дорослі дядьки стають дітьми, коли час наче зупиняється, а простір згортається до яйця індички, альбому зі старими фотографіями і материнської любові.
Захід розпочнеться о 17:00. Вхід вільний.
Фото з допису