Оксана Бучко

Тернополяни можуть реєструватися на здачу іспитів для вступу в магістратуру

Тернополяни, які планують здавати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) на спеціальності 081 «Право» і 293 «Міжнародне право» для вступу до магістратури, уже можуть реєструватись через приймальну комісію вишу. Триватиме ця процедура до 3 червня.

Реєстрацію проводять на місцях за участі особи, яка бажає брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра та/або дистанційно. У разі здійснення дистанційної реєстрації заклади вищої освіти розміщують на своїх офіційних веб-сайтах контакти, за якими вступники можуть отримати консультацію.

Як повідомляє Міністерство освіти та науки, якщо вступник реєструється дистанційно, він повинен надіслати такі документи:

- заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;

- документ, що посвідчує особу;

- фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;

- облікова картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);

- довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (у разі, якщо дані особи ще не вносили до ЄДЕБО);

- документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);

- медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄФВВ).

Після успішної реєстрації він отримає скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку вступник виявить помилки, він має звернутися до приймальної комісії.

Також вступнику можуть надіслати повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини цього.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті УЦОЯО створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Основна сесія єдиного вступного іспиту проводиться 30 червня, єдиного фахового вступного випробування – 2 липня (додаткова сесія проводиться в строки, встановлені Українським центром оцінювання якості освіти).

Складання додаткових фахових вступних випробувань (у разі, якщо таке випробування передбачено Правилами прийому закладу вищої освіти) для осіб, які вступає на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), розпочинається 11 травня та закінчується 29 травня.

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 1 липня.

Прийом заяв та документів для осіб, які вступають на основі результатів єдиного вступного іспиту та фахового вступного випробування, розпочинається 15 липня, крім вищих військових навчальних закладів (закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання), військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, і закінчується о 18:00 23 липня.

Фахові вступні випробування, а також додаткові фахові вступні випробування для осіб, які вступають на основі ступеня вищої освіти, здобутого за іншою спеціальністю, і вже складали єдиний вступний іспит, проводяться з 19 липня до 30 липня.

Рекомендації для зарахування за державним замовленням надаються не пізніше ніж 2 серпня. Подача документів для зарахування на бюджет триватиме до 18:00 7 серпня. Наказ про зарахування за державним замовленням видається 12 серпня.

Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб, здійснюється не пізніше 19 серпня.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео