![](/uploads/media/8e/08/8e08547a41a52db3ba8a84de16b4ccf9_orig_thumb.jpg)
Із наступного року у Тернополі ціна медичної допомоги відповідатиме якості (відео)
![bxj5qujnn6k](/uploads/media/1d/7f/1d7f7b267088503c21b4e8cd4ec72414_orig.jpg)
Змінювати систему надання медичних послуг в Україні, а зокрема, і на Тернопіллі, планують уже наступного року. Нині у нас діє пострадянська медична система, відповідно до якої лікування є безплатне.
Однак, це тільки на паперах, а у реальності – у держави не вистачає коштів, щоб покрити усі необхідні витрати, і людям приходиться зі своєї кишені оплачувати і лікування, і медикаменти, а іноді, навіть, і роботу спеціалістів.
[embed]https://youtu.be/0X0DE7QSOVo[/embed]Відповідно до нової медичної системи, тернополяни самі зможуть обирати, куди підуть кошти, надані бюджетом на їхнє лікування. Тобто, вони укладатимуть контракт із сімейним лікарем, який їм подобається. У той же час, у тернопільських медичних закладах самостійно розпоряджатимуться власним бюджетом.