![](/uploads/media/ed/3d/ed3d72411a4a6be8500acbafb90690f2_orig_thumb.jpg)
Китайці на Тернопільщині шукають місце та умови для будівництва заводу
![142653973_1312334965817613_6812505274643045008_n (Copy)](/uploads/media/87/b1/87b1e5f746ab93a21899d1b4885df56b_w960.jpg)
Сьогодні, 24 січня, у Лановецьку громаду із діловим візитом прибула делегація із Китаю.
Як повідомляє сайт міської ради, зустріч міського голови Романа Казновецького із представниками компанії «Fufeng group» відбулася у Культурному центрі Єловицьких.
- У рамках зустрічі обговорили можливість налагодження співпраці із громадою та будівництва заводу із переробки кукурудзи на Лановеччині, - йдеться у повідомленні.
«Fufeng Group» - міжнародна компанія, яка спеціалізується на біоферментації продуктів, виготовленні амінокислот та різноманітних харчових добавок.
Фото з допису