![](/uploads/media/19/c1/19c161d31208bea83979a9f530302d86_orig_thumb.jpg)
Його вважали своїм і на Тернопільщині, і в Криму: у Кременці вшанували пам’ять військового журналіста (фоторепортаж)
![IMG_9779](/uploads/media/ac/a8/aca8fe3536b0453bcc4367a1b48405d5_orig.jpg)
Сьогодні у Кременці вшанували пам'ять людини, яку вважають своїм земляком і на Тернопільщині, і у Криму – військового журналіста ТРК Міноборони, капітана третього рангу ВМСУ Дмитра Лабуткіна.
28-річний уродженець Тернопільщини працював репортером на військовому телебаченні «Бриз» у Севастополі (АР Крим). Під час окупації Криму він виїхав з родиною до Одеси, залишився у Збройних Силах. Загинув біля Дебальцевого (Донецька область) у бою між українською розвідгрупою та російськими окупантами. Поховали Героя у с. Білокриниця. З 2018 року 16 лютого – в день загибелі Дмитра Лабуткіна – в Україні на державному рівні відзначають День військового журналіста.
У 2016 році на фасаді школи №23 у Тернополі, де вчився Дмитро Лабуткін, відкрили меморіальну дошку на його честь. Від сьогодні така ж дошка є й на будівлі Кременецького ліцею ім. Уласа Самчука, де навчався Дмитро Лабуткін.
![IMG_9782](/uploads/media/0a/b8/0ab8efbe795ea2f52d6596aac2655b9b_orig.jpg)
Своїми спогадами про загиблого земляка поділилися ті, хто знав його особисто. Настоятель собору Преображення Господнього о. Володимир Буграк відправив поминальну службу, батьки Дмитра з нескінченним сумом за своїм сином-Героєм відкрили пам’ятну дошку…
– Можна сказати, земляк. Значну частину життя провів у Севастополі, де працював у ТРК «Бриз», після російської окупації вийшов на материк і вирушив у зону бойових дій на сході... Світла пам'ять, – пише спільнота «Кримські Українці» проДмитра Лабуткіна.
![IMG_9801](/uploads/media/4e/cf/4ecf2d8ba6b7751e4786yz7f3366351c_orig.jpg)
![IMG_9798](/uploads/media/69/83/6983a1a0acca317ae621cac817edca22_orig.jpg)
![IMG_9797](/uploads/media/6b/0e/6b0e13a3fc5bf01fa1c287ae5a5099dd_orig.jpg)
![IMG_9794](/uploads/media/f8/f4/f8f41f9eb07a4ebd40c08c6272d36e16_orig.jpg)
![IMG_9786](/uploads/media/3c/5d/3c5d69cffe6054efe3c7ed503c9afc7d_orig.jpg)
![IMG_9771](/uploads/media/d4/f4/d4f4ac2bcee7ee6c982427157edf5bf2_orig.jpg)
![IMG_9766](/uploads/media/0c/67/0c67e1cdb59fc3c10e37960e73ee78ff_orig.jpg)
Фото Кременецької міської ради