Дарія Шевченко

Капітальний ремонт Козови триває: на одній із вулиць ремонтують дорогу (фото, відео)

233295719_364578215275135_1930144946012206763_n

Впродовж останніх місяців у Козівській громаді відбулось чимало змін. У містечку Козова та довколишніх селах триває будівництво, відновлення інфраструктурних об’єктів. Один з них – ремонт дороги на вулиці Грушевського у Козові.

Відтак, стан ремонтних робіт оглянув перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук.

- Тішусь, що представники команди Івана Чайківського «За майбутнє» змінюють Козівську громаду на краще! Все тому, що керівник - добрий господар! У громаді триває будівництво та відновлення інфраструктурних об‘єктів. Громада рухається вперед, прогресує та розвивається і ми підтримуємо її, - зауважив Володимир Болєщук.

Голова Козівської громади Сергій Добалюк поділився, що заплановано відновити інфраструктуру у кожному населеному пункті.

- Ми запланували чимало зробити цьогоріч та в наступні роки у Козівській громаді. Під час формування бюджету не оминемо жодного села, будемо поступово покращувати інфраструктуру. Встановимо дитячі майданчики, відновимо дороги, проведемо вуличне освітлення, щоб людям було комфортно жити і працювати у нашій громаді,- сказав Сергій Добалюк.

Детальніше – у сюжеті.

Фото, відео зі сторінки Володимира Болєщука

Вибір читачів за тиждень

Відео