![](/uploads/media/5c/81/5c8102f4c183eab1b512e824fdfc1ee8_orig_thumb.jpg)
Картину всесвітньовідомого художника з Тернопільщини можна придбати на благодійному аукціоні
Лот «Катедральний собор у Львові» – рання робота Олега Шупляка
![](/uploads/media/cy/za/cyza99443e48fff0yz9e71f094f22a1e_w1600.jpg)
Картина всесвітньовідомого художника Олега Шупляка може бути вашою. Її виставлять на аукціоні у п‘ятницю, 2 лютого о 18:00 у Тернопільському драмтеатрі на благодійному концерті заслуженого артиста України Володимира Вермінського. Усі кошти підуть на придбання FPV-дронів для 33-ї окремої механізованої бригади. Про це повідомляє благодійний фонд “Покрова”.
Лот “Катедральний собор у Львові” – рання робота Олега Шупляка. Стартова ціна – 53 000 грн.
Ми знаємо, що шанувальників цього геніального митця є надзвичайно багато, а тому усіх, хто хоче запропонувати свою ціну для унікального лота, але не зможе бути присутнім на концерті, запрошуємо писати Благодійний фонд «Покрова» у приватні повідомлення у Facebook, на пошту pokrovabf@gmail.com або телефонувати за номером телефону чи на Viber: +38(068)126-76-16, - зазначають у благодійному фонді.
Читайте також: Тернополян запрошують на благодійний концерт на підтримку ЗСУ
Виставку відомого художника з Тернопільщини відкрили у Відні
Фото з фейсбук-сторінки Олега Шупляка, відео БФ «Покрова»