Ростислав Фук

Кіборг з Тернопільщини знову вразив вокалом на «Голосі країни»

Шоу відновили після 7 місяців перерви і зараз проєкт на етапі боїв між учасниками

Кіборг та актор з Тернопільщини Ярослав Гавянець вдруге виступив на «Голосі країни».Під час етапу боїв він разом з учасницею шоу, художницею-костюмеркою Марією Квіткою виконав пісню «Ой, у вишневому саду». Відео з виступу чоловік опублікував на своїй фейсбук-сторінці.

Трансляцію шоу «Голос Країни перервали на сім місяців через вторгнення росії, проте після затяжної паузи воно повернулося на екрани. Наразі українцям показують випуски, які було знято ще до 24 лютого, а також окремі матеріали, які дознімали вже під час війни.

Глядачі ще можуть побачити у суддівському складі Олю Полякову, Надю Дорофєєву, Олексія Потапенка та Святослава Вакарчука, проте, як відомо, фронтмен гурту «Океан Ельзи» відмовився від тренерського крісла, щоб не зашкодити своїй волонтерській діяльності

В цьому сезоні деякі конкурсанти можуть отримати другий шанс від нових народних тренерів – співачки Олександри Заріцької та підприємця Андрія Мацоли.

Нагадаємо, вперше Ярослав Гавянець виступив на «Голосі країни» 23 січня з піснею «Тебе це може вбити» гурту Скай. Наймолодшого кіборга з Тернопільщини підтримала Ольга Полякова та взяла у свою команду.

До слова, тернопільський кіборг також представив фільм «Синдром Гамлета» на Міжнародному Краківському кінофестивалі. Кінострічка отримала перше місце.

Фото, відео: ТЕТ

Вибір читачів за тиждень

Відео