![](/uploads/media/f1/93/f193f1799bf1b041a8fdef688yz412c3_orig_thumb.jpg)
Колектив гімназії на Тернопільщині отримав золоту медаль за свої інновації
![244641625_2535278353272530_4809432337507347029_n](/uploads/media/1b/5e/1b5e2a78b92b0aeca8952e622c2dc4dc_w640.jpg)
На XIII Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» золото виграв колектив Заліщицької гімназії (Тернопільська область). Це результат інноваційної та творчої діяльності.
![247367170_2535277613272604_5103828101669975972_n](/uploads/media/eb/93/eb93362235217a6fa34962e31e86053f_w640.jpg)
- Радіємо, пишаємось, й не зупиняємось на досягнутому, - пише директорка закладу Олександра Войчишин. - Для освітян Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» - це майданчик для презентації новаторського досвіду й досягнень, обговорення успішних освітніх проєктів, програм й експериментів, а також можливість дізнатися про ефективні інноваційні рішення в галузі освіти України та за її межами.
Про досягнення Заліщицької гімназії неодноразово писали на «Терені». У 2020 році заклад увійшов у трійку кращих області, учень 4-го (8) гімназійного класу Віталій Олійник на початку карантину опанував технологію роботи з 3-D принтером і виготовляв кріплення (щитки) для захисних масок, вчитель гімназії Василь Дяків увійшов у трійку лідерів у спеціальної номінації «Вчитель громадянської освіти» GTPU 2020.
Фото з допису