![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Команда Чортківської спортивної школи увійшла до фіналу обласних змагань з футзалу
![зображення_viber_2021-03-15_10-18-35](/uploads/media/96/0a/960a8cd714b36835c2a68b57ef198b5f_w1600.jpg)
У суботу, 13 березня, у семи містах Тернопільської області відбулися змагання обласної Дитячо-юнацької футзальної ліги у віковій групі U-13 (юнаки 2008-2009 р.н.). Це найчисельніша вікова група. За підсумками чотирьох матчів у групі футзальна команда Чортківської ДЮСШ здобула перше місце, отримавши перемоги у всіх поєдинках.
У групі чортківські футболісти зустрічались із однолітками із Гусятина, Заліщиків, Борщева та Копичинців. За чотири гри чортків’яли 21 раз відзначились у воротах суперників, натомість пропустили лише п’ять голів. Команда ДЮСШ Чортків як переможець групи увійшла до фінальної вісімки, де і розігруватимуть звання чемпіона турніру.
За результатами групових зональних ігор сформована вісімка фіналістів: ДЮСШ (Шумськ), «Нива» (Підгайці) – Коропецька ОДЮСШ, ДЮСШ (Підволочиськ), «Чемпіон» (Тернопіль), ДЮСШ (Чортків), Теребовлянська ОТГ, ДЮСШ ФА «Тернопіль», ФК «Ренів».
Дату та місце проведення фіналу буде повідомлено додатково.
![зображення_viber_2021-03-15_10-17-57](/uploads/media/1c/7d/1c7dc2f6765bff700d2f8d49eea755d4_w960.jpg)
Фото ЧМР