![](/uploads/media/8e/08/8e08547a41a52db3ba8a84de16b4ccf9_orig_thumb.jpg)
Команда Тернопільської області здобула третє місце на Кубку України з універсального бою в Чернівцях
![242006819_222827256490655_611434101786999039_n](/uploads/media/38/1y/381yza5f7806cffd7db747f47c0aba9c_w320.jpg)
Кубок України з універсального бою серед дорослих в розділах «Лайт» та «Класика» завершився у Чернівцях. Змагання з 8 до 11 вересня 2021 року тривали у фізкультурно-оздоровчому комплексі «Олімпія». Тернопільську область на турнірі представляло 11 бійців, з них двоє прикордонників, двоє нацгвардійців, семеро цивільних - представники ФСТ «Динамо». В результаті у командному заліку наші спортсмени вибороли третє місце. Перше місце у команди господарів турніру - Чернівецької області, а на другому були хмельничани.
Щодо особистих результатів, то у розділі «лайт», серед жінок у ваговій категорії 52 кг перемогу здобула Богдана Малищик, а срібною призеркою стала Любов Дереш, повідомляє Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА.
Серед чоловіків тернополяни посіли такі місця:
Вагова категорія 95+ кг: 1 місце - Патиковський Дмитро
Вагова категорія 95 кг: 2 місце - Чайківський Володимир
Вагова категорія 90 кг: 3 місце - Костюк Анатолій
Вагова категорія 85 кг: 3 місце - Пелих Дмитро
Вагова категорія 80 кг: 3 місце - Пелих Денис
У розділі «класика», виступаючи у своїх вагових категоріях, «золото» завоювала Дереш Любов, срібні медалі здобули Малищик Богдана, Патиковський Дмитро, Пелих Дмитро, Чайківський Володимир, а «бронзу» виборов Костюк Анатолій.
Тренери команди Патиковський Дмитро та Віктор Шандригось.
Фото з допису