Команда з Тернопільщини перемогла в турнірі з міні-футболу в Івано-Франківську

48371480_2306338849586536_7258432320070221824_n

Команда козівської ДЮСШ здобула перше місцем на традиційному турнірі «Кубок UTeam» з міні-футболу серед юнаків 2006 р.н і молодших, присвяченого Дню Святого Миколая, який проходив 15-16 грудня в Івано - Франківську. Про це повідомляється на сайті Федерації футболу Тернопільської області.

Спершу козівська команда здобула перемогу в своїй групі, вигравши від СДЮШОР «Прикарпаття» – 2:1, ДЮФК «Ніка-05» (Івано-Франківськ) – 7:1 та ДЮСШ №3-II (Івано-Франківськ) – 6:2. Далі був фінальний поєдинок, у якому наші земляки перемогли першу команда івано-франківської ДЮСШ №3 – 2:1.

Готував команду до змагань відомий місцевий тренер Борис Романович Палюх. Кращим бомбардиром турніру став гравець козівської ДЮСШ Денис Сметана (11 голів), а кращим гравцем команди козівської ДЮСШ визнано Владислава Грицило.