Ростислав Фук

Кому на Тернопільщині готові платити найбільшу зарплату

Найбільша потреба у працівниках – на підприємствах переробної промисловості, в торгівлі тощо

робота

Станом на кінець червня місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонували шукачам роботи 1348 актуальних вакансій від роботодавців регіону. З них – 13% із заробітною платою вищою від середньої по області, повідомляють у пресслужбі установи.

Найвищу зарплату – у 30 тис. грн пропонують торговельному представнику, по 27 тис. грн фельдшерам (у тому числі рятувального підрозділу). По 25 тис. грн роботодавці платитимуть лицювальнику-полірувальнику, монтувальнику виробів з каменю; 23,9 тис. грн – заступнику директора, 20-20,6 тис. грн – головному агроному, начальникам цеху та лабораторії з контролю, маркшейдеру, інженеру з гірничих робіт, лікарям, оператору наземних засобів керування безпілотним літальним апаратом, бетоняру, водіям тролейбуса.

Найбільша потреба у працівниках – на підприємствах переробної промисловості, в торгівлі, у сферах охорони здоров’я, надання соціальної допомоги, транспорту, сільського (лісового, рибного) господарства.

У топ 10 червневих вакансій області увійшли: водій, продавець, кухар, швачка, медсестра, лікар, слюсар, пекар, підсобник, вантажник.

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в телеграмі або за телефоном «гарячої лінії» - 0635765756.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео