![](/uploads/media/3f/0c/3f0cd5e45cae15c1b2407818230a090f_orig_thumb.jpg)
Кременчанина підозрюють в обкраданні знайомого
![20171130100618_5c4f713b9c9ae](/uploads/media/b4/9f/b49f4130b0bb4668e1b2c87f84bc09b1_orig.jpg)
У вчиненні крадіжки співробітники Кременецького відділу поліції підозрюють 38-річного жителя райцентру. Зловмисник поцупив мобільний телефон в знайомого.
Як встановили оперативники, чоловіки відпочивали в одній компанії. Зловмисник скористався тим, що потерпілий відійшов, залишивши телефон на столі. Забравши чуже майно, він втік, пише dosie102.te.ua.
Підозрюваний, 38-річний кременчанин, неодноразово потрапляв в поле зору правоохоронців – був судимий за майнові злочини.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за статтею 185 ККУ. Поліцейські також перевіряють кременчанина на причетність до вчинення аналогічних злочинів.
Фото з відкритих джерел