Тамара Коблик

Кременецькі спортсмени стали переможцями чемпіонатів України із санного спорту на санкороликах

Тренуються кременецькі чемпіони та призери під керівництвом Світлани Кравчук, а також тренерів Василя Казмірука та Надії Казмірук

Цілий ряд змагань всеукраїнського рівня приймав з 06 до 10 вересня 2022 року Кременець, що на Тернопільщині. Впродовж цих днів на санній трасі відбувались чемпіонат України із санного спорту на санкороликах, чемпіонат України із санного спорту на санкороликах серед молоді U-23 та чемпіонат України із санного спорту на санкороликах серед юніорів та юніорок.

На усіх цих турнірах успішно виступили учні Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту. Про це повідомили в управлінні молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської ОДА.

Так, у змаганнях серед молоді  Вікторія Коваль зайняла третє місце в одномісних санях. Серед юніорів та юніорок учні школи також не залишилися без нагород: в одномісних санях Наташа Хитренко виборола срібну нагороду, а Антон Шевчук  - «бронзову».  У командних змаганнях серед юніорів чемпіонами стала команда в складі Максима Панчука, Антона Шевчука та випускниці школи, учасниці Олімпійських ігор 2022, учениці ТО ШВСМ, студентки ЗУНУ Юліани Туницької. Третє місце зайняла команда в складі Вадима Шведа, Олександра Твердохліба та Наташі Хитренко.

До речі, Юліанна Туницька загалом здобула на цих змаганнях три золоті нагороди у трьох вікових категоріях: серед дорослих, серед спортсменів віком до 23 років та серед юніорок.

Додамо, що тренуються кременецькі чемпіони та призери під керівництвом Світлани Кравчук, а також тренерів Василя Казмірука та Надії Казмірук.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео