![](/uploads/media/60/23/6023cb1de28d5d6f7a50a6095d4b194d_orig_thumb.jpg)
Кременецькі депутати ігнорять інтереси виборців? (фото)
![сесія рр2](/uploads/media/6e/2f/6e2f25ac018157e8a34b62730bdc1b11_orig.jpg)
Саме такі висновки можна зробити зважаючи на кількість народних обранців, які завітали на останню у цьому році – бюджетну сесію Кременецької районної ради. З 34 депутатів участь у сесійному засіданні взяли лише 19. Саме тому деякі рішення залишилися не прийнятими. Більшість прогульників у найбільшій фракції районної ради – БПП «Солідарність».
Дещо дисциплінованіші виявилися депутати Кременецької міської ради. Як розповіла депутат, редактор районного радіомовлення Зоя Карпюк, за річний бюджет міста проголосували рекордною кількість – 20 голосів. Усього у списку Кременецької міської ради 26 народних обранців.
![сесія рр](/uploads/media/de/0c/de0c0c01988797ce1ffda6ec3c6b6c20_orig.jpg)
![сесія рр1](/uploads/media/1f/68/1f68f4f20b4951664cd840489d92cc0b_orig.jpg)
Фото «Типовий Кременець»