![](/uploads/media/5c/81/5c8102f4c183eab1b512e824fdfc1ee8_orig_thumb.jpg)
Куди можна поскаржитися на роботу поліцейських Тернопільщини
Для взаємодії громадян та поліції створили чат-бот
![](/uploads/media/0a/52/0a52c89706b217a7b89b2d87786446a0_w960.jpg)
З метою покращення та вдосконалення діяльності поліції на Тернопільщині функціонує Управління головної інспекції. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.
Основні завдання служби – це:
- моніторинг діяльності підрозділів поліції з метою виявлення причин, які негативно впливають на ефективність виконання поліцейськими покладених на них завдань та функцій;
- упровадження та застосування в роботі поліцейських ефективних сучасних методів, механізмів позитивного досвіду, які використовуються в службовій діяльності;
- реалізація заходів з контролю за службовою діяльністю підрозділів поліції, сприяння ефективній професійній діяльності поліцейських, дотримання ними службової дисципліни.
Для взаємодії громадян та поліції створено чат-бот Управління головної інспекції. Повідомити про порушення прав поліцейськими або ж надати пропозиції щодо покращення роботи працівників правоохоронного відомства можна дистанційно.
Чат-бот є надійним помічником громадян та поліцейських, адже через нього можна не тільки подати скаргу чи подякувати за роботу, але й отримати психологічну підтримку та допомогу, – йдеться повідомленні.
Контакти Управління головної інспекції ГУНП в Тернопільській області:
![](/uploads/media/9e/62/9e62f5b92b73ba6f0c69b17d97d2c48d_w320.jpg)
Фото з відкритих джерел