![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Лижники з Кременця здобули усі п’ять перших місць на всеукраїнських змаганнях
![161067193_2835387103345161_5932141888651651466_n](/uploads/media/b2/a0/b2a0ee146a631db931f0052fffac2d7e_w640.jpg)
П’ятеро лижників з Кременця здобули не лише усі три призові місця на Чемпіонаті України з лижного двоборства, а й зайняли п’ять перших сходинок у змаганні. Свою майстерність кременчани демонстрували у Ворохті (Івано-Франківщина). Раніше «Терен» повідомляв, що лижники з Тернопільщини стали кращими на всеукраїнських змаганнях.
- Крім стрибків на лижах з трампліна, Ворохті українські атлети змагалися й у лижному двоборстві. Результати Кубка України з лижного двоборства, К 90/10 км: Дмитро Мазурчук (Кременець, «Динамо», КУТОР ТОШВСМ), Віктор Пасічник (Кременець, ДЦОП ЗВС), Віталій Гребенюк (Кременець, ДЦОП ЗВС), Олександр Шумбарець (Кременець, КУТОРШ ТОШВСМ), Андрій Пилипчук (Кременець, КУТОР ТОШВСМ), – повідомляють у Федерації лижного спорту України.
Фото з допису