Юля Вітюк

Майбутні помічники депутатів отримали незвичайний досвід (фото, відео)

У Тернополі триває навчання у «Школі помічника депутата».

Учасники, на запрошення секретаря аграрного комітету, народного депутата Івана Чайківського, мали можливість бути присутніми на черговому онлайн-засіданні комітету. 

- Наші майбутні помічники депутатів могли спостерігати збоку, як відбуваються ці всі процеси, як обговорюються ті чи інші законопроекти, які проявляються ініціативи, які є проблеми. Такі зустрічі йдуть на користь, тому що це досвід, — розповідає Іван Чайківський, народний депутат України.

У Тернополі триває навчання у «Школі помічника депутата»

Іван Чайківський

 

- Багато дізнався, насамперед — це можливості побачити як що працює, почути з перших уст якісь моменти, можливі лайфхаки, які корисні для помічника депутата і для громадянина, — говорить Олесь Веселовський, учень «Школи помічника депутата».

Учасники школи були присутні на черговому засіданні аграрного комітету 

Щоб надати учасникам знання у сферах комунікації, аналітики, підприємництва, соціально-громадської активності, організатори запрошують спеціалістів з різних галузей. Цього разу спікером став депутат Тернопільської районної ради Ігор Качмарський, який розповів про основи ведення бізнесу. 

- Ми говорили про економіку в глобальному аспекті, звідки беруться кошти, чому гривня є стабільна, незважаючи на загрозу війни, які галузі лідерські, що чекає в майбутньому. Дуже цікава аудиторія, був контакт, ми були на одній хвилі, — говорить Ігор Качмарський, депутат Тернопільської районної ради.

Депутат Тернопільської районої ради Ігор Качмарський розповів учасникам про основи ведення бізнесу

- Цікавих тем дуже багато - це медіація, робота зі ЗМІ, написання різноманітних проєктів і так далі, тобто, є над чим працювати, — розповідає Володимир Виваль, учень «Школи помічника депутата»

Також у рамках зустрічі учасників школи познайомили із роботою компанії «Агропродсервіс».

- Ми на екваторі нашої «Школи помічника депутата» і тема стосувалася основ підприємництва, тому ми передбачили екскурсію на «Агропродсервіс». Учні змогли на свої очі побачити, як це все відбувається, познайомитися безпосередньо і поспілкуватися з працівниками цього холдингу, - говорить Тетяна Богатчук, координаторка проєкту.

Учасників школи познайомили із роботою компанії «Агропродсервіс»

Учасників школи познайомили із роботою компанії «Агропродсервіс»

- Я була дуже здивована, що Тернопільський м’ясокомбінат — це є сучасне європейське виробництво, — говорить Тетяна Капелусь, учениця «Школи помічника депутата».

Учасників школи познайомили із роботою компанії «Агропродсервіс»

Після закінчення навчання учасники школи отримають сертифікати, а кращі стануть помічниками депутатів різних рівнів. 

Учасників школи познайомили із роботою компанії «Агропродсервіс»

Фото Ярослава Стареправо

Відео Романа Луциківа

Вибір читачів за тиждень

Відео