![](/uploads/media/0e/05/0e05a9ee491cfe90715eef7e0febe726_orig_thumb.jpg)
Майже 100 тисяч гривень зібрали для захисників на благодійному медичному форумі у Тернополі (відео)
Під час заходу зібрали кошти для батальйону “Госпітальєри” та бійців “Сталевої сотні”
![](/uploads/media/38/74/38746c861feab2715f1f80e40fa1fe41_w1920.jpg)
Цікаві доповіді, дискусійна панель, обмін досвідом, нові знайомства та можливості, а також збір коштів для захисників – такою була програма благодійного медичного форуму, який відбувся 20 квітня у Тернополі. Організувала форум молода команда: студенток, аспіранток, випускниць ТНМУ імені Івана Горбачевського та партнерка Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Долучився до проведення заходу Благодійний фонд «Покрова». Студенти кажуть, такий форум на Тернопільщині проходить вперше, тож вони намагалися організувати все цікаво та пізнавально для учасників.
Детальніше — на відео.
Фото, відео Руслана Жирова