Ростислав Фук

Майже 70 людей під час комендантської години: поліція перевірила приватний клуб у Тернополі (відео)

Серед відвідувачів були 29 чоловіків призовного віку. 13 із них підпадають під мобілізацію

68 людей виявили правоохоронці в одному із розважальних закладів Тернополя. Молоді люди перебували там під час комендантської години, повідомляють у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.

Скарги на лінію «102» надходили неодноразова від мешканців вулиці Січових Стрільців про те, що в закладі громадського харчування грає голосно музика, гамірно і на жодні зауваження ні власник, ні персонал не реагують.

За словами поліцейських, цей заклад порушував норми роботи у час карантинних обмежень, не зупинила адміністраторів і війна. Вони, ігноруючи комендантську годину, продовжували працювати, а власник позиціював свій заклад із «пунктом незламності».

Скаржилися тернополяни й на те, що там продають заборонені речовини. 16 липня поліцейські прийшли до закладу з санкціонованими обшуками о 23:30. Нагадаємо, відповідно до розпорядження голови обласної військової адміністрації, на території Тернополя та області усі заклади повинні зачинятися о 23:00.

Під час перевірки правоохоронці виявили у ресторані 68 людей включно із персоналом. Серед відвідувачів було 26 дівчат та 29 чоловіків призовного віку. 13 із них підпадали під мобілізацію. 

У ході обшуків поліцейські вилучили ймовірно наркотичні речовини - два пакетики із канабісом, дві ампули та таблетки синього кольору. Усе направили на експертизу, а даний факт внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці стверджують, що порушувати закон, вказівки чи розпорядження не дозволено нікому - ні пересічним громадянам, ні людям, які вважають себе «недоторканними». Поліціянти закликають усіх громадян дотримуватися вимог чинного законодавства та не нехтувати правилами власної безпеки. Такі відпрацювання триватимуть і надалі. Пам'ятайте, перед Законом рівні всі й жодних потурань не буде, – йдеться в повідомленні.

Йдеться про приватний клуб «Лисий». Його власник Тарас Ковальчук відреагував на ситуацію на своїй фейсбук-сторінці, де опублікував відео з коментарем. За його словами, все відбувалося не зовсім так, як повідомили правоохоронці. Ресторатор разом зі своїми юристами планує все пояснити під час пресконференції 19 липня. 

У нас є презумпція невинуватості, у нас є рішення суду. Ви дізнаєтесь трішки іншу сторону діянь наших правоохоронних органів: що вони роблять, як, та чого хочуть добитися. Я, на жаль, в дорозі і все це відбувалося, коли мене не було в місті, тому я не міг висвітлити це раніше, - зазначив Ковальчук. 

Фото Національної поліції Тернопільської області

Вибір читачів за тиждень

Відео