Ростислав Фук

На Тернопільщині ремонтують міст, пошкоджений негодою 11 червня

Як зазначають у Службі відновлення, основна конструкція дороги не пошкоджена

Підрядна організація розпочала ліквідацію наслідків стихії, яка зачепила новозбудований міст у селі Струсів Микулинецької громади. Станом на ранок укріпили ділянку розмиву, триває зміцнення конуса земполотна, повідомляють у Службі відновлення та розвитку інфраструктури Тернопільської області.

Нагадаємо, ввечері 11 червня, під час зливи стався розмив земляного насипу на мосту. Внаслідок цього частково зруйнувався тротуар. Як зазначають у Службі відновлення, основна конструкція дороги не пошкоджена. Проїзд транспорту через міст у селі Струсів відбувається у звичному режимі.

Основна причина розмиву земляного насипу – локальні інтенсивні опади у Тернопільському районі. За 3 години випала більш ніж тижнева норма опадів. Окрім цього, винос болота та сміття на проїжджу частину траси Н-18 з прилеглих до автошляху вулиць та сільськогосподарських угідь значно погіршив водовідведення з мосту. Підкреслимо, що цей об’єкт не зданий в експлуатацію. Всі ремонтні роботи підрядна організація виконує за власний кошт, – йдеться в повідомленні.

12 червня у селі Струсів збереться комісія за участі представників Служби відновлення, підрядної організації, незалежного технагляду та організації, яка розробила проєкт мосту. Також прибуде незалежний технагляд, який слідкував за всіма етапами ремонтних робіт.

Комісія узгодить проєктне рішення, яке дозволить запобігти повторенню розмивання земельного полотна мосту.

Фото Служби відновлення та інфраструктури у Тернопільській області

Вибір читачів за тиждень

Відео