![](/uploads/media/6c/a0/6ca03fd977265a75271732115521bbd9_orig_thumb.jpg)
Місто на Тернопільщині відсвяткувало 580-річний ювілей (фото)
Під час заходу можна було долучитися до збору коштів на потреби Збройних Сил України
![](/uploads/media/3c/a6/3ca686fb702be8fa71f9d2592b9b7708_w1920.jpg)
Вчора, 10 вересня, Копичинці відзначили свій 580-річний ювілей. Про це розповіли у пресслужбі Копичинецької міської ради.
Вшанування цієї дати – це можливість згадати свою спільну історію та культуру. За ці роки місто переживало різні часи: розквіту, розбудови, але також і випробувань. Сьогодні, в умовах війни, відзначення Дня міста є особливо важливим. Це символ нашої єдності та незламності, - йдеться у повідомленні міськради. - Ми дякуємо Копичинецькому центру культури та дозвілля за організацію концерту, який подарував усім незабутні емоції. Ми також дякуємо усім, хто долучився до організації заходу. Ваша робота – це приклад справжньої єдності та любові.
Під час заходу можна було долучитися до збору коштів на потреби Збройних Сил України.
Фото Копичинецької міської ради