![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
Молода художниця з Кременця перетворила відомий український фільм на мультик
![червоний мультик](/uploads/media/79/3f/793fe1ebc9d499cd3f6e04ac13b3fef9_orig.jpg)
Молода кременецька художниця Ольга Сонце перетворює кадри з української картини «Червоний. Без лінії фронту» на малюнки з мультфільму.
«Мультяшність з фільму. У мене є збережені фотографії з їх зйомок, і деякі зберегла, тому що дуже сподобались, і от планую їх малювати у мультяшному стилі», – пише Ольга.
Ті, хто в темі, можуть впізнати в роботі головного героя – Данила Червоного та інших учасників сюжету.
Нагадаємо, що на початку 2018 року на Тернопільщині знімали українську повнометражку, приквел до фільму «Червоний». Основну частину фільму знімали у Кременці, а також частково в Бережанах.
Картина Ольги Сонце