![світло](/uploads/media/03/a4/03a4f96bcaf70518bac11322af45c9fc_orig_thumb.jpg)
Мотоцикліст із Харкова потрапив у реанімацію після ДТП на Тернопільщині
У чоловіка взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю
![](/uploads/media/13/d4/13d4ce8fc4cff79989079646b3196459_w640.jpg)
До реанімаційного відділення 3 жовтня бригада швидкої доправила жителя Харкова, повідомляють у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.
32-річний чоловік, керуючи мотоциклом «Yamaha MT 07», не впорався з керуванням та з'їхав у кювет. У нього взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю.
Нагадаємо, 3 жовтня на дорогах Тернопільщини сталися ще дві ДТП з травмованими. Так, у Тернополі з переломом стопи та іншими травмами потрапив до лікарні 15-річний юнак, який потрапив під колеса на вулиці Лесі України. Також 45-річну жительку Чорткова збив водій автомобіля «Volkswagen Sharan». На момент аварії жінка знаходилася на узбіччі проїжджої частини дороги.
Читайте також: З’їхав у кювет та перекинувся: на Тернопільщині загинув водій
У Тернополі п’яний водій наїхав на електроопору
У ДТП на Тернопільщині загинув мотоцикліст
Фото з відкритих джерел