![](/uploads/media/0e/ab/0eab54bef5723d6dca951d57b7f55d72_orig_thumb.jpg)
На алеї Героїв на Тернопільщині викрали кущі троянд
Квіти росли тут чотири роки
![](/uploads/media/58/16/5816256b417a74ee337de7acf0038507_w1920.jpg)
На центральній площі селища Гусятин біля пам’ятника Незалежності України невідомі особи викопали 10 кущів троянд. Про це повідомили на сторінці Гусятинської селищної територіальної громади у фейсбуці.
Квіти росли тут чотири роки.
Квіти росли біля металевих конструкцій Алеї Пам’яті Героїв, відкриття якої відбудеться сьогодні. Постає логічне запитання: чи варті ми наших Героїв, якщо зневажаємо чиюсь працю, якщо паплюжимо пам'ять про загиблих воїнів, які віддали за нас найцінніше – життя, - йдеться у повідомленні. - Крім того, ще кілька кущів троянд викопали на клумбах біля приміщення «Гусятинського центру культури і дозвілля».
Фото зі сторінки Гусятинської селищної ради у фейсбуці